Здача звітності
На кожну підзвітну дату суб’єкт економічної, промислової чи комерційної діяльності зобов’язаний надати до податкової служби інформацію про фінансову ситуацію для підприємства. Здача звітності – це обов’язок пред’явити систематизовані дані про всі грошові маніпуляції за певний тимчасовий період, що повністю відповідають тому руху грошових коштів, яке мало місце в торговій компанії або у виробничому об’єднанні за минулий звітний термін.
Проводиться цей захід згідно з правилами та вимогами, затвердженими законодавчим органом України.
«Фінанси без кордонів» готові легітимно відзвітувати за Вашою діяльністю та монетарними переміщеннями відповідно до тих вимог, які існують нині, а ціна на послуги — найнижча та найприйнятніша навіть для фірм з мінімальним капіталообігом.
Оголосити фінансові переміщення за річний період зобов’язаний кожен платник податку на прибуток, а також він повинен надати аудиторську звітність, консолідовану разом із фінансовою звітністю. Все це необхідно передати до контролюючої організації.
Які типи фінансової звітності існують?
- звіти промислових, комерційних та соціальних організацій;
- страхових компаній;
- кредитних підприємств;
- некредитних фінансових фірм;
- пенсійних фондів із державним статутним капіталом.
Форми звітності з бухгалтерії для організацій:
- баланс-звіт про поточний стан фінансів для підприємства;
- звіт про сукупні результати фінансових операцій та доходи;
- декларація грошових переміщень;
- актуальний стан власного капіталу;
- примітки до звітності щодо фінансів.
На думку деяких експертів, наразі немає офіційного нормативного реєстру, який визначає склад документів, за яким здійснюється проміжна фінансова звітність. Наголосимо лише, що для створення цього документа на сьогодні застосовується наступне законодавче становище в Україні.
Отже, календарний рік є тим періодом фінансової звітності, за який декларуються доходи та грошові переміщення окремо взятого підприємства.
У свою чергу, проміжна фінансова звітність формується після закінчення наступних відрізків часу:
- квартал;
- перше півріччя;
- дев’ять місяців.
Крім цього, залежно від облікової стратегії конкретного підприємства, дана періодика може змінюватись, а звіт — створюватися за іншими періодами економічної діяльності. Для бюджетних підприємств діючий порядок про виконання бюджетів та періодику подання звітності визначає Бюджетний кодекс України.
Форма зворотнього зв'язку
Добре поінформований про наші широкі можливості менеджер охоче відповість на всі питання, що Вас цікавлять — лаконічно і змістовно!
Окрім телефонної консультації доступне оформлення заявки на послугу в електронному вигляді.
У чому полягає правове обґрунтування складання такого документа, як фінансова звітність?
Базовим обґрунтуванням створення реєстру з повним звітом з фінансів є необхідність декларування монетарного стану, а також фінансових перетворень, які мали місце в рамках звітного періоду. Звіт повинен містити у собі дані про фінансові зобов’язання підприємства, про ресурсні активи, про результати контрактів. У ньому також має міститися інформація про обставини та події, які вплинули на актуальний стан зобов’язань та фінансових активів компанії та стали причиною, що спричинила зміни.
Зрозуміло, що дана інформація допоможе при прийнятті економічних рішень широкому колу осіб, які безпосередньо зайняті в даному аспекті підприємницької чи службової діяльності. Важливо те, що у різноманітних бухгалтерських системах обліку загалом збігаються глобальні завдання, які безпосередньо стоять перед фінансовою звітністю кожного підприємства.
Кому насамперед потрібна компетентно складена звітність щодо монетарних переміщень?
Різні замовники бухгалтерських послуг мають різноманітні інформаційні потреби, продиктовані сегментними особливостями підприємницької чи будь-якої іншої економічної діяльності. Таким чином, наші клієнти з бухобліку це члени українського соціуму, які не служать у державних установах: а саме — оптові покупці та постачальники, інвестори та кредитори, співробітники промислових об’єднань, підприємств та комерційних організацій різного «калібру».
Основні параметри, згідно з якими формується звітність щодо фінансів:
- об’єктивність та реалістичність фіксації процесів, що проходять на підприємстві;
- облік з нарахування фінансових операцій, транзакцій, продажів у кредит, за бартерними угодами та обміном активами, усім угодам з монетарним виразом;
- капіталізація та переведення на витрати всіх операцій підприємства згідно з принципом відповідності;
- мінімізація включення імовірно позитивної інформації, прагнення обґрунтованості згідно з принципом конвертизації;
- уникнення надмірної деталізації у звітних документах згідно з рекомендаціями загальної ергономічності.
Одна з форм фінзвітності — бухгалтерський баланс
Ця форма є стандартною міжнародною структурою звіту і є балансом активу і пасиву грошових переміщень. Така схема характеризує ті обсяги коштів, які підприємство використовує для свого розвитку та продуктивності на фоні зобов’язань та власних фінансових ресурсів (або зобов’язань перед кредиторами). Усі ресурси компанії виражаються у вигляді активних фінансів, задіяних у виробничих процесах у балансі з обсягами кредитних зобов’язань, з якими вони мають бути рівними в оптимальній ситуації ведення звітності будь-якої фірми.
Сума, яку потенційно вимагатимуть кредитори, в ідеалі дорівнює активам. Саме така форма фінансового балансу досягається завдяки зусиллям фахівців Fin Unlim, для яких наведення порядку у справах клієнта — головна мета професійної діяльності. Додамо лише, що низька вартість послуг свідчить лише про ринкову волатильність цінової політики «Фінансів без кордонів», яка формується з урахуванням реальної платоспроможності невеликих організацій з обмеженим бюджетом, оскільки кошти спрямовані на просування бізнесу в обраному економічному сегменті.