Ведення обліку доходів
Будь-яка підприємницька діяльність сконцентрована на одержанні фінансового прибутку. Сьогодні все більше українців намагаються будувати свою справу, займаючи певні осередки на ринку товарів чи послуг, але є фактори, які об’єднують усіх підприємців будь-якого масштабу, і один із них — це ведення обліку доходів.
Без цієї важливої процедури неможливо відстежити капітал організації. Крім того, вона дозволяє бути «чистими» перед державними структурами, наприклад, податковою. Грамотний бухгалтерський облік по праву вважається запорукою успішності бізнесу, оскільки він запобігає штрафним санкціям і зміцнює відносини з контрагентами. Фахівці Fin Unlim з великим задоволенням візьмуть на себе обов’язок нормалізувати фінансові справи на підприємстві, а також гарантують мінімізацію можливих ризиків і неприємних ситуацій. Якщо ж у Вашій діяльності задіяні штатні фахівці, рекомендуємо замовити аудиторські послуги, щоб провести повний аудит роботи та виявити її похибки.
З історії обліку доходів
Люди проводили підрахунки ще до фактичної появи грошей. Так, у Вавилонському царстві дані записувалися на глиняних табличках, а інки вели вузличну писемність. У Стародавньому Римі з’являються прототипи журналів та рахункових книг, де відзначалися різні операції, що визначаються у різні категорії. А римські банкіри ще застосовували книги, де позначали терміни позики. Зазначимо, що перші бухгалтери з’явилися саме на території Італії: вони записували доходи від земель та скотарства. Саме римський державний та економічний, зокрема, пристрій сприяв виникненню торговельного права.
Через століття ми спостерігаємо виробництво купцями посередницьких судів. Цей орган впроваджував спеціальні правила: хронологічних записів, фактичний виклад та підтвердження фінансових операцій документами.
У Середні віки з’являється камеральна та проста бухгалтерія. Перша визнавала основним об’єктом обліку касу, друга вела облік майна, а всі рахунки велися за принципом «дебет кредит».
Відомий нам зараз «подвійний запис» з’явився наприкінці тринадцятого століття Італії. Значно пізніше, через п’ять століть, було викладено правила Баррема про дебет і кредит. Заключним етапом стало відділення фірми як юридичної особи від власника.
Форма зворотнього зв'язку
Добре поінформований про наші широкі можливості менеджер охоче відповість на всі питання, що Вас цікавлять — лаконічно і змістовно!
Окрім телефонної консультації доступне оформлення заявки на послугу в електронному вигляді.
Формування достовірної інформації про майновий стан компанії
Існує низка принципів, якими має керуватися кожен бухгалтер: вони закріплені в українському законодавстві (ст. 4 ЗП № 996).
Серед них такі:
- Повна прозорість — документація повинна містити фактичні дані про господарські операції та події всередині підприємства. Це необхідно для того, щоб не спотворювати фінзвітність також у поданні користувачів.
- Автономність – папери містять інформацію тільки про статутний капітал, але не про майно його власника. Фірма є незалежною юридичною особою.
- Послідовність – підприємство дотримується обраної облікової політики. Це дозволяє проводити щорічний моніторинг та робити висновки.
- Безперервність — при складанні звітності враховується фактор продовження життєдіяльності підприємства, тобто воно не має наміру ліквідуватись.
- Ведення обліку витрат та доходів відбивається на паперах у момент їх виникнення, незалежно від отримання фінансів.
- Домінування сутності операції за юридичною формою.
- У всіх документах використається єдина грошова одиниця. Незважаючи на те, що на практиці використовують штуки, метри, людино-годинник або умовні одиниці, згідно із законодавством, вся фінансова звітність складається у гривні.
Кожен із перелічених пунктів враховується та є обов’язковим у роботі наших професіоналів.
Аутсорсинг бухгалтерія від Fin Unlim
Сьогодні підприємці більшою мірою відмовляються від утримання у штаті фахівця з фінансів, але ведення звітності у такому разі ніхто не скасовував, тому вдаються до послуг аутсорсингу. У чому полягає її перевага? Насамперед, «зовнішня компанія» (у нашому випадку це бухгалтерія) є цілісним функціональним підрозділом компанії-замовника, але при цьому вона залишається юридично самостійною. Зазначимо, що такий тип діяльності особливо переважає на Заході і лише недавно став популяризуватись на території України.
У цьому розрізі слід відрізняти аутсорсинг від надання послуг. Він має епізодичний характер, а спрямований перспективу, що дозволяє домагатися максимальної оптимізації процесів усередині фірми.
Чому українці обирають «Фінанси без кордонів»?
Наша компанія надає різноманітні бухгалтерські послуги українцям. У нашому штаті лише висококваліфіковані фахівці, знання яких підтверджені дипломами та сертифікатами.
У їхній компетенції:
- бухоблік для юросіб;
- бухоблік для фізосіб;
- документообмін, обробка документів;
- розрахунок податків, реєстрація у податкових органах;
- оформлення повернень;
- планування доходів та витрат.
Існують різні варіанти бухобліку, тому й рекомендується довірити цей процес експерту. Адже необхідно не лише знати, які податки сплачувати у тому чи іншому випадку, а й бути компетентним у питаннях зміни законодавства.
Так, наприклад, з початку 2021 року змінився порядок ведення обліку доходів та витрат для ФОП (ФОП). Необхідно знати державні зміни, щоб мінімізувати ризик штрафів і претензій з боку податкової служби.
Наш сервіс фінансового обліку відрізняється гарантією якості. Співпрацюючи з нами, клієнти спокійно сплять ночами і не переймаються веденням документації протягом дня. Прибутковість різноманітних проектів насамперед залежить від грамотного аналізу операцій усередині підприємства. Наші спеціалісти вивчать усі фактори (динаміка цін, зміни на ринку, законодавча база), щоб надати замовнику максимально вигідні варіанти співробітництва.