подача отчетности, налоговая служба, управление статистики, пенсионный фонд, соцстрах, налоговый кодекс, отчет, инспекция

Існують періоди, коли фінансові звіти подаються до відповідних організацій, які здійснюють контроль. Йдеться про вимоги, які однаково обов’язкові і для індивідуальних підприємців, і для юридичних осіб — ці нормативи визначає Податковий Кодекс України. Таким чином підготовка та подання звітності до Податкової інспекції, Управління статистики, Пенсійного фонду, Соцстраху та інших фондів є обов’язковими заходами, які регламентовані державним законодавством і проводяться за минулий період — за місяць, квартал або рік.

Наголосимо ще раз, що ця вимога обов’язково для всіх — і для фізосіб, і для юросіб!

Фінансовий звіт – вчасно!

Зрозуміло, вчасно наданий фінансовий звіт виключає такі неприємні явища, як штраф, який неминуче тягне за собою адміністративна відповідальність, передбачена національними законами для покарання громадян, промислових, соціальних, торгових та інших комерційних об’єднань, які не послухалися. У деяких особливих ситуаціях, коли має місце злісне шкідництво, посадовий чи антидержавний злочин, передбачено навіть кримінальну відповідальність як для цілих організацій, так і для керівної адміністрації.

Зазначимо, що, навіть якщо у Вас працює штатний бухгалтер або співробітник фінансової сфери, що приходить, то помилки все одно неминучі, оскільки кваліфікації окремо взятого працівника цілком може бути недостатньо. Тяготи поточної рутини та її «паперове» навантаження далеко не завжди дають можливість відстежити зміни в законодавстві оподаткування, які відбуваються досить часто.

І навпаки, «Фінанси без кордонів» — це надійна бухгалтерська компанія, яка бездоганно та гарантовано виконає Ваше завдання зі збору, класифікації та складання фінансової звітності туди, куди це необхідно Вам зробити для підтримки легітимного реноме як приватної особи, так і фірми. Керівництво кожної компанії зобов’язане потурбуватися про своєчасне подання податкових декларацій до відповідної служби України, а також надати актуальну інформацію про роботу підприємства до різних фондів та статистичних установ. Безумовно, фінансова звітність, як і будь-які економічні та бухгалтерські звіти, являють собою ті відомості, на основі яких державні та соціальні органи мають чітке уявлення про господарську діяльність кожної компанії чи об’єднання та здатні дати оцінку її роботі, стабільності у реалізації планів та у прийнятті рішень. про подальший розвиток.

Форма зворотнього зв'язку

Добре поінформований про наші широкі можливості менеджер охоче відповість на всі питання, що Вас цікавлять — лаконічно і змістовно!

Окрім телефонної консультації доступне оформлення заявки на послугу в електронному вигляді.

    Які види звітності існують та кому їх здавати?

    Умовні типи звітностей:

    • податковий, статистичний та бухгалтерський звіти надсилаються до відповідних державних організацій, які здійснюють контроль за даними напрямами економічної звітності підприємств та приватних підприємців;
    • фінансовий та управлінський звіти призначені для адміністративної «верхівки» будь-якого окремо взятого підприємства.

    Юрособи надсилають свої основні звіти до ДФС МФ України (Податкова служба) — до них належать такі документи:

    • єдиний соціальний внесок (ЕСВ), що є ту суму, яку вносить до бюджету країни будь-яка компанія чи виробництво, що використовує працю найманих працівників;
    • єдиний податок (ЕН) — це декларація, яку має надати кожен платник у тому сумарному обсязі, що вже сформований системою оподаткування;
    • податок на додану вартість (ПДВ) — задекларована сума згідно з тарифікацією, складеною податковою інспекцією для платників;
    • вид прибуткового (залежить від масштабності виручки) оподаткування як податку доходи фізичних осіб (ПДФО);
    • податок на прибутковість – Декларація конкретної прибутковості підприємства в параметрах загальних підстав, сформованих податковими інстанціями на загальних підставах.

    Фізичним суб’єктам підприємницької діяльності, таким як ФОП та ФОП, необхідно здавати до контролюючих установ такі документи:

    • звітність щодо ЄСВ;
    • задекларовані доходи та стан у майновому аспекті;
    • звітність з ЄП для тих платників, які зобов’язані дотримуватись єдиного оподаткування.

    Інші форми регулярних статистичних та фінансових звітів:

    • інформація про власний капітал;
    • відомості про монетарні переміщення;
    • підсумкові результати фінансової політики;
    • економічний баланс бізнесу.

    Звітність з різних зборів та податків, що залежить від специфіки кожної окремо взятої сфери економічної діяльності:

    • виплата ренти та дивідендів;
    • збір туристичної спрямованості;
    • транспортне, екологічне та земельне оподаткування;
    • акцизні внески до бюджету держави.

    Залишилися питання? Зв'яжіться з нами

    Зазначимо, що в даний час налічується понад п’ятсот типових звітів з персональними бланками, а навіть оригінальними доповненнями. Природно, що більшість з них мають спеціалізовану спрямованість. Тому у зв’язку з цим загальновідомим фактом нагадаємо, що компанія «Fin Unlim» — це не лише кваліфікований сервіс, але найнижча ціна, за якою нескладно замовити всі бухгалтерські послуги та професійний бухоблік у виконанні надійних та досвідчених фахівців, які дотримуються конфіденційності кожного кейсу на максимальному. рівні.

    Як правильно формуються та надсилаються звіти до відповідних інстанцій?

    Підкреслимо, що перед тим, як розпочати виконання звітних дій, наші компетентні співробітники проводять підготовчу до успішної звітності роботу:

    • ретельно перевіряється присутність та правильність оформлення всієї «первинки» за період, за яким готується звіт, а також коректне відображення інформації в базі бухгалтерського обліку;
    • з попередніми рахунками звіряються залишки з поточної бухгалтерії;
      звіряється кадрове діловодство, у якому уточнюються штатні розклади та табелювання службовців фірми чи виробничого об’єднання;
    • готується «чорновий» або попередній звіт з метою прогнозування ефективності та для перевірки даних, що вводяться в базу бухобліку:
    • надсилають клієнтам повідомлення, в яких повідомляється про передбачувані суми оподаткування та строки їх оплати;
    • друкується паперова копія до архіву та заздалегідь готуються для надсилання електронною поштою всі необхідні звіти.

    Для електронної звітності служба бухобліку застосовує на вибір системи ліцензованого програмного забезпечення, які воліє на вибір замовник – це Соната, Медок або якась інша програма. Для достовірності фінансового звіту використовується ЕЦП — електронний цифровий підпис, який охоче допоможуть оформити співробітники бухгалтерського облікового сервісу «Фінанси без кордонів».