финансовая отчетность, баланс, отчет о собственном капитале, отчетный период, МСФО, бухучет, консалтинг

Діяльність будь-якого підприємства спрямовано отримання прибутку. Але неможливо просто отримувати кошти та не звітувати за це перед державою. Це зумовлено тим, що підприємці використовують ресурси країни, у тому числі діяльність окремих українців, які є фахівцями в тій чи іншій галузі. Для того, щоб коректно сплачувати податки та розвивати діяльність, необхідна фінансова звітність.

Така документація містить дані про фінансове становище економічного об’єкта за проміжок, зазначений у звіті, а також за фінансові результати його діяльності, трансфер коштів. Все це має не просто візуватися на папері, а бути викладеним відповідно до законодавчих вимог. Фінансовий консалтинг та планування від компанії Fin Unlim допоможе підприємцю своєчасно оформлювати документи та подавати їх у відповідні державні органи.

Слід зазначити, що фахівці компанії беруть на себе обов’язок грамотно вести бухгалтерський облік, при тому, що вартість такого обслуговування є прийнятною і демократичною. Співпрацюючи з нами, клієнту без потреби наймати штатного бухгалтера, професійні навички якого складно перевірити, не маючи «за плечима» належних знань.

Фінансова звітність

Склад фінзвітності включає такі документи:

  • звіт про фінансовий стан: він баланс;
  • виклад про сукупний доход – звіт про фінансові результати;
  • виписка про трансфер грошей;
  • звіт про власний капітал;
  • примітки та коментарі.

Відповідно до законодавства України, звіти з фінансів мають надавати:

  • Юридичні особи, незважаючи на їх організаційно-правові структури та форми власності.
  • Бюджетні організації.
  • Представництва закордонних суб’єктів господарської діяльності.

На сьогоднішній день всю подібну документацію складають згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності або положеннями бухгалтерського обліку (затвердженими Мінфіном України). Тому важливо знати різні зміни, щоб оформляти папери правильно.

Фахівці компанії «Фінанси без кордонів» абсолютно досконало володіють необхідними знаннями та навичками, щоб бухгалтерська звітність не викликала питань у наглядових органів. Аудиторські перевірки дозволять встановити проблемні місця та у короткий термін ліквідувати їх. Це сприятливо позначиться розвитку справи і точно дозволить отримувати поліпшені показники.

Форма зворотнього зв'язку

Добре поінформований про наші широкі можливості менеджер охоче відповість на всі питання, що Вас цікавлять — лаконічно і змістовно!

Окрім телефонної консультації доступне оформлення заявки на послугу в електронному вигляді.

    Закон про бухоблік передбачає, що фінзвітність згідно з МСФЗ повинні здійснювати:

    • підприємства, що становлять суспільний інтерес, а також ті, що здійснюють певні види діяльності, закріплені законодавством;
    • організації, що займаються видобуванням корисних копалин;
    • підприємства, які самостійно вирішили надавати звітність у такому вигляді та мають для цього підстави.

    Важливим чинником є ​​місце, куди відправляється документація. Її надають до органів державної статистики та виконавчої влади; у департамент, з урахуванням якого числиться і фактично перебуває підприємство; до державної податкової служби України. Документи подаються разом із податковими деклараціями, які також має складати експерт у галузі бухгалтерії.

    Звітний період

    Зазначимо, що велику роль відіграє звітний період та своєчасне подання паперів. Що ж станеться, якщо відкласти процес на потім? На превеликий жаль, ніхто не чекатиме — порядок зафіксований у законодавстві, тож кожен платник податків зобов’язується своєчасно надсилати відомості про свою діяльність.

    ВП, кажучи простою мовою, це календарний рік, за який також підбивається сукупний дохід, але існують проміжні фази: щоквартальна, щомісячна звітність. Фінозвітність «вибудовують» наростаючими підсумками з початку року, де ключові точки: результат першого кварталу, шести та дев’яти місяців, року. При цьому баланс підприємства становлять певну дату, наприклад, щорічно на 31 грудня.

    Новачки у сфері бізнесу нерідко достатньо не ознайомлені з крайніми термінами та порядком, але наші фахівці знають: перший звітний період становить від 12 до 15 місяців, не більше, а крім нього подаються ще й проміжні звіти, де фіксуються баланс та звіт про фінансове результаті. Але є випадки, коли підприємство припиняє своє існування — тоді ВП — це проміжок від початку року до дня ліквідації, згідно з ЗУ «Про бухоблік».

    Залишилися питання? Зв'яжіться з нами

    Вимоги до складання

    Згідно з постановою бухгалтерського звіту, фінзвітність обов’язково містить дані:

    • назва, організаційно-правова форма, адреса організації;
    • невеликий опис, що характеризує діяльність підприємства;
    • найменування холдингової компанії;
    • середня кількість працівників (за звітний період);
    • дату затвердження;
    • вказівку про складання фінзвітності з МСФЗ.

    Одиницею виміру у загальних формах є українська гривня — весь звіт йде у тисячах без десяткових значень. Наголосимо, що підприємство має право коригувати бланки та елементи фінзвітності — викреслювати рядки та додавати статті.

    Fin Unlim – якісний сервіс фінансово-управлінського обліку

    Грамотне ведення бухгалтерської документації дозволить організації не зазнавати збитків, оскільки облікова політика експертів Fin Unlim мінімізує ризик обтяження податкового тиску. Наші співробітники проведуть податковий аудит, перевірять правильність складання декларацій, що дозволить виявити помилки та оперативно усунути їх. З нами чистий прибуток стане більшим, оскільки ми підберемо оптимальні варіанти для сплати податків та інших обов’язкових платежів до бюджету.

    Вирахування з доходу буде аргументовано для підприємця і не завдасть шкоди організації. Пам’ятайте, що податкова служба може заморозити активи підприємства, якщо документація перебуває у неналежному вигляді.

    Розробка типового договору, пошук, збирання та збереження документації, складання звітності — все це під силу професіоналам «Фінанси без кордонів». Співпрацюючи з нами, підприємець інвестує у свою справу.